O projekcie

wspierajmy się

Wspierajmy się!

Fundacja „Nowa Przestrzeń” przedstawia portal rodzinatoskarb.pl

Nasz projekt został stworzony z myślą o rodzicach, opiekunach, przyszłych małżonkach planujących założenie rodziny a także wszystkich, którzy pragną odkrywać i celebrować piękno rodzinnego życia. Chcemy dotrzeć do wszystkich, którzy znajdują się na różnych etapach ścieżki rodzicielskiej – od planowania rodziny, poprzez ciążę, połóg, aż po wychowanie dzieci w różnym wieku. Zależało nam, aby każdy znalazł tu coś dla siebie, niezależnie od tego, czy jest świeżo upieczonym rodzicem, czy też ma już doświadczenie w wychowaniu dzieci.

Platforma rodzinatoskarb.pl to kompendium informacji, porad i inspiracji, które pomogą w codziennych wyzwaniach i radościach związanych z rodzicielstwem.

Naszym celem jest dostarczenie praktycznych, rzetelnych i przystępnych informacji, które będą wsparciem w tak ważnej i pięknej roli, jaką jest bycie rodzicem. Przyświecała nam jednocześnie idea promowania rodziny, jako jednej z najważniejszych wartości w życiu człowieka.

Tworząc stronę przygotowaliśmy teksty dotyczące planowania rodziny, ciąży i porodu, opieki i wychowywania dzieci. Zebraliśmy także porady dotyczące benefitów, jakie przysługują rodzicom oraz wskazówki dotyczące zarządzania rodzinnym budżetem. Przygotowaliśmy również cykl warsztatów online dla przyszłych mam, będących zapisem bogatych w praktyczne wskazówki rozmów z położną, doulą czy ekspertem chustonoszenia. Przygotowaliśmy również e-booki i broszury, bazę miejsc i kontaktów, a także sekcje poświęcone treściom skierowanym bezpośrednio do dzieci oraz seniorów – równie ważnych członków naszych rodzin.

Platforma rodzinatoskarb.pl powstała w ramach projektu dofinansowanego w konkursie Ministra Rodziny i Polityki Społecznej oraz Pełnomocnika Rządu do spraw Polityki Demograficznej – Po pierwsze Rodzina!

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami dostępnymi na platformie, dołączenia do naszej społeczności i korzystania z zasobów, które stworzyliśmy.

Odkryj z nami radość i wyzwania rodzicielstwa

– bo przecież rodzina to prawdziwy skarb!

Scroll to Top