Organizacje zrzeszające rodziny wielodzietne

Jesteś częścią dużej rodziny i szukasz wsparcia, porad lub chcesz po prostu poznać innych, którzy dzielą podobne doświadczenia? Trafiłeś we właściwe miejsce! Na tej stronie znajdziesz kluczowe dane kontaktowe do organizacji i stowarzyszeń zrzeszających duże rodziny. Te instytucje oferują szeroki zakres wsparcia, od poradnictwa i wsparcia w codziennych wyzwaniach, po organizowanie wydarzeń i spotkań, które umożliwiają dzielenie się doświadczeniami i najlepszymi praktykami.

Życie w dużej rodzinie niesie ze sobą wiele obowiązków, ale to też wiele szczęścia i miłości. Dlatego też zależy nam na tym, aby ułatwić Ci dostęp do odpowiednich zasobów, które pomogą w codziennym funkcjonowaniu i wzbogacą życie Twojej rodziny. Poniżej znajdziesz listę organizacji wraz z ich kontaktami, które są gotowe służyć pomocą i wsparciem.

Zachęcamy do skorzystania z tych zasobów i dołączenia do społeczności, która rozumie i docenia wyjątkowość życia w dużej rodzinie. Czy to poprzez udział w grupach wsparcia, wydarzeniach społecznościowych, czy korzystanie z dostępnych programów i usług, mamy nadzieję, że znajdziesz tu coś wartościowego dla siebie i Twoich bliskich.

trzy plus

Związek Dużych Rodzin 3 Plus

Ul. Jaworzyńska 7/3
00-634 Warszawa
tel.: 533 473 244
e-mail: biuro@3plus.pl
https://www.3plus.pl/

Stowarzyszenie Rodzin Wielodzietnych Warszawy i Mazowsza

Al. Zjednoczenia 11
01-829 Warszawa
tel. 514 751 890
e-mail: bociany44@wp.pl
https://www.wielodzietni.org.pl/

Stowarzyszenie Rodzin Wielodzietnych „Szczęśliwy Dom”

Ul. Otwarta 18/3
80-169 Gdańsk
e-mail: srwgdansk@gmail.com
https://www.srw.gda.pl/

Katolickie Stowarzyszenie Rodzin Wielodzietnych w Sosnowcu

Ul. Katowicka 6
43-600 Jaworzno – Osiedle Stałe
Tel.: 664 921 091
e-mail: zarząd.ksrw.sosnowiec@interia.pl
https://ksrw.sosnowiec.pl/

Scroll to Top